324

0

Kiedy najlepiej kupować opał na zimę?

Zakupu opału nie warto odkładać na chłodne miesiące. Do sezonu grzewczego najlepiej przygotować się, zanim temperatury na zewnątrz spadną poniżej zera. Kiedy najlepiej kupować opał na zimę? Każdy, kto choć raz musiał zatroszczyć się o ogrzanie pomieszczeń paliwem stałym, wie, że paliwo warto zamówić w miesiącach letnich. Klienci nie narażają się wówczas na stres związany z ewentualnym oczekiwaniem na dostawę zamówienia. Rozładunek i umieszczenie opału w kotłowni lub w innym pomieszczeniu, w którym jest on zwykle składowany, nie naraża inwestora na dyskomfort, związany z koniecznością wykonania tej pracy deszczową, wietrzną, jesienno-zimową porą.

Kiedy zakup opału jest najbardziej opłacalny?

Wiele firm, zajmujących się dystrybucją paliwa stałego, oferuje atrakcyjne ceny za opał właśnie w miesiącach letnich. Dla klienta wakacyjne oferty zakupu paliwa są podwójnie korzystne. Po pierwsze może on wówczas zaoszczędzić, dzięki otrzymanemu rabatowi na zakupiony opał. Wrocław i okoliczne miejscowości to obszar, na którym najwięcej zamówień notujemy właśnie w okresie pomiędzy czerwcem a wrześniem. Po drugie, dostarczane paliwo ma w tym czasie najlepsze parametry, ponieważ wysoka temperatura powietrza oraz znikoma ilość opadów sprawiają, że drewno, pellet, czy węgiel są odpowiednio suche i łatwiej zachować je w takim stanie podczas transportu i przeładunku do miejsca magazynowania.

Co wpływa na cenę zakupu stałego paliwa grzewczego?

Cena zakupu paliwa grzewczego zależy od jakości opału. Stopień wilgotności, zawartość popiołu, a także skład paliwa wpływa na jego wydajność energetyczną, dlatego warto zaopatrywać się w paliwo u sprawdzonego dostawcy. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w dystrybucji paliw stałych, dysponujemy odpowiednim zapleczem magazynowym do bezpiecznego przechowywania opału, dlatego dostarczamy paliwo w doskonałym stanie.

Zostaw ocene:

Ocena: 0/5 (0 glos(-ów))

Brak komentarzów

Masz Pytania?

Napisz do nas

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności

Rozumiem